Użytkownik Reddita o pseudonimie dedo_ninja opublikował serię zrzutów ekranu prezentujących personalizację broni w Battlefield V. Gra zaoferuje więcej opcji niż poprzednia osłona serii.

Do własnych upodobań dostosujemy celownik, lufę, jej wylot, magazynek, komorę zamkową, chwyt przedni i kolbę. Niektóre zmiany wpłyną tylko na wygląd, a inne na sposób działania broni.

Screeny pokazują też, jak wyglądają różne typy celowników podczas rozgrywki. Do wyboru mamy oczywiście celowniki mechaniczne lub specjalistyczne.

bf2
bf3

Na jednym z obrazków widać też „wartość” broni, wyrażoną w walucie wewnętrznej gry. Niewykluczone, że gracz będzie mógł sprzedać ulepszoną broń, a za zarobione pieniądze kupić coś innego.

bf4
bf5

Warto przypomnieć, że w Battlefield V zabraknie lootboxów. Twórcy nie zdecydowali się również na opcję typu Premium - kupując grę, otrzymamy całą zawartość.

Premiera Battlefield V 19 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz