Wiedźmin 3 z ładniejszymi kamieniami w nowej wersji moda HD Reworked Project

Modyfikacja poprawiająca grafikę.

HD Reworked Project to popularna modyfikacja, która w znaczący sposób poprawia oprawę graficzną gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ukazała się nowa wersja, oznaczona numerem 5.1.

Projekt przygotowany przez użytkownika o pseudonimie „Halk Hogan PL” pobrać można bezpłatnie za pośrednictwem serwisu Nexus, gdzie dostępna jest również instrukcja instalacji moda.

Kolejna odsłona udoskonala między innymi tekstury wszystkich trójwymiarowych skał, zróżnicowanych kamieni oraz kamiennych ścian i schodów. Ulepsza też wygląd czerwonych cegieł, a także wiele drewnianych obiektów i palisad.

Poprawie uległy rośliny pokroju świerków, sosen i bluszczu. Twórca zajął się również mchem, wodorostami morskimi, brudem, sianem, zbożem, owcą oraz elementami wystroju, w tym workami, piecykami, oknami, linami portowymi, metalowymi klatkami i pochodniami.

Natomiast większość rzek i strumieni otrzymała odbicia w czasie rzeczywistym. Poza tym modyfikacja udoskonaliła wodospady, kałuże, wodę w kanałach, stawy i inne efekty wodne. Do tego ładniejsze dachy kryte strzechą i z ceramiki.

Halk Hogan PL podkreśla, że instalacja moda nie powinna wpłynąć negatywnie na ogólną wydajność Wiedźmina 3. Zaleca jednak korzystanie z karty graficznej wyposażonej w co najmniej 2 GB pamięci - na przykład Nvidia GeForce GTX 970 lub AMD R9 290X.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami