Activision opublikowało zwiastun ujawniający trzeci rozdział trybu Zombie z Call of Duty: Black Ops 4. Kampania „Krew żywych trupów” jest odświeżoną wersją zadania Mob of the Dead, które dostępne było w drugiej części cyklu od studia Treyarch.

Pojawią się bohaterowie poprzednich odsłon serii - Richtofen, Dempsey, Takeo oraz Nikołaj. Gracze wcielający się w poszczególne postacie staną przed zadaniem odnalezienia tajnego laboratorium ukrytego pod więzieniem Alcatraz.

To jednak nie wszystko, ponieważ spróbują ochronić też - „poważnie zagrożoną” - przyszłość przewidzianą przez Kronorium. Natkną się również na pewnego „starego wroga”, który pragnie uwięzić podopiecznych „na wieczność”.

Warto zaznaczyć, że autorzy strzelanki szykują jeszcze dwie inne kampanie trybu Zombie - Rejs rozpaczy i IX. Obie opowiedzą o Scarlett Rhodes, która wraz z towarzyszami ruszy na poszukiwania zaginionego przed 15 laty ojca.

Jednocześnie Activision zaprezentowało edycję kolekcjonerską gry o nazwie Mystery Box. Zestaw zostanie zapakowany w nietypowe pudełko ozdobione szkieletami oraz elementami świetlnymi i dźwiękowymi.

Pakiet zaoferuje grę, przepustkę sezonową, figurki bohaterów trybu Zombie typu Figpins i puzzle z okazji dziesięciolecia wariantu z żywymi trupami. Do tego pierwszy numer komiksu o smakoszach ludzkiego mięsa, litografia, uchwyt na telefon z logiem tytułu i 10 naszywek.

01
Edycja kolekcjonerska Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama