Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 4 - zwiastun wprowadza do fabuły trybu Zombie

Przygody Scarlett Rhodes.

Przedstawiciele koncernu Activision udostępnili nowy zwiastun strzelanki Call of Duty: Black Ops 4. Nagranie wprowadza do historii, którą twórcy produkcji zamierzają opowiedzieć w trybie Zombie.

Główną bohaterką kooperacyjnego wariantu z nieumarłymi jest Scarlett Rhodes. Kobieta wraz z trójką kompanów ruszy na poszukiwania zaginionego przed 15 laty ojca, a po drodze natrafi na potężną broń, która przyda się w walce z żywymi trupami ludzi i zwierząt.

Studio Treyarch przygotowuje trzy kampanie rozgrywające się w różnych okresach - Rejs rozpaczy przeniesie graczy na luksusowy statek, a IX do starożytnego Rzymu. Ostatnim rozdziałem jest Krew żywych trupów, ale szczegółów na temat epizodu na razie nie ujawniono.

Ze zwiastuna wynika, że nawet w misjach osadzonych w przeszłości pojawi się opcja zrobienia użytku z broni palnej. Zainteresowani skorzystają jednak także z innego rodzaju arsenału, w tym rażącego elektrycznością młota.

Autorzy mają ambitne plany związane z Zombie. Deweloperzy zamierzają stale rozwijać tryb, który zaoferuje wyzwania codzienne i tygodniowe oraz udostępniane regularnie wydarzenia specjalne.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października na PC, PS4 i Xbox One. W sierpniu odbędą się testy standardowej zabawy wieloosobowej, a we wrześniu wzorowanego na grach typu battle royale wariantu Blackout.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze