Hitman 2 - gameplay pokazuje zadanie na torze wyścigowym

Zabójstwo Sierry Knox.

Dziennikarze serwisu GameSpot opublikowali piętnastominutowy fragment rozgrywki z gry Hitman 2. Film pokazuje osadzone w Miami zadanie, z którym mogli zapoznać się uczestnicy targów E3.

Agent 47 udaje się na tor wyścigowy, gdzie musi zlikwidować dwie spokrewnione ze sobą osoby - biznesmena Roberta Knoxa i jego córkę Sierrę, która bierze udział w zawodach. W materiale przedstawiono jednak tylko zabójstwo kobiety.

Aby pozbyć się celu, kierujący bohaterem gracz postanawia podszyć się pod jednego z mechaników. Podczas zmiany opon w pit-stopie, przyczepia do samochodu swojej ofiary ładunek wybuchowy. Następnie zdalnie detonuje bombę, prowadząc do katastrofy auta.

Warto zaznaczyć, że finalna wersja produkcji zaoferuje znacznie więcej możliwości. W niedawnym trailerze prezentującym fragmenty misji w Miami, łysy zabójca odebrał życie Sierrze poprzez wysadzenie podestu, na którym zawodniczka świętowała kolejne zwycięstwo.

Zobacz: Hitman 2 - Poradnik, Solucja

Hitman 2 zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4 i Xbox One. W przeciwieństwie do poprzedniej części, twórcy nie zdecydowali się podzielić gry na epizody, co oznacza, że udostępnią kompletny zestaw treści.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami