Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus: wrzesień 2021 - pełna oferta

Hitman 2 i inne.

Sony zaprezentowało listę gier, które we wrześniu bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus.

Posiadacze PS4 i PS5 dostaną między innymi Hitman 2, czyli drugą odsłonę trylogii, która jest próbą zresetowania serii. Wcielając się w łysego zabójcę, gracze muszą zlikwidować wskazane cele, przy czym pozycja zapewnia dużą swobodę w realizacji misji.

Właściciele wymienionych konsol z aktywnym abonamentem uzyskają też dostęp do Predator: Hunting Grounds - sieciowej strzelanki, w której czwórka użytkowników stawia czoła kosmicznemu łowcy, kontrolowanemu przez inną osobę.

Poza tym na PS5 pojawi się także Overcooked: All You Can Eat - zestaw odświeżonych wersji dwóch części cyklu o zabawie w kucharza. Gracze starają się przyrządzić na czas określone danie według przepisu, co nie jest prostym zadaniem.

7 września do PS Plus trafią:

  • Hitman 2 (PS4, PS5)
  • Predator: Hunting Grounds (PS4, PS5)
  • Overcooked: All You Can Eat (PS5)

Jednocześnie znikną:

  • Hunter's Arena: Legends (PS5)
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4)
  • Tennis World Tour 2 (PS4)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze