Po miesiącu oczekiwania, posiadacze Wiedźmina 3 w wersji na PlayStation 4 otrzymują aktualizację naprawiającą błędy, z którymi produkcja borykała się od czasu wprowadzenia obsługi trybu HDR.

Omawiane niedogodności dotyczyły skrócenia dystansu rysowania obiektów podczas zabawy w rozdzielczości 4K na mocniejszej wersji sprzętu od Sony. Gracze informowali też o obniżeniu poziomu szczegółowości wybranych elementów otoczenia - przede wszystkim modeli drzew i innych roślin.

Twórcy informują za pośrednictwem Twittera, że nowa aktualizacja zwiększa zasięg wyświetlania roślinności w rozdzielczości 4K na PS4 Pro. Usunięcia błędów mogą oczekiwać zarówno posiadacze wydania podstawowego, jak i GOTY.

O pracach nad poprawą działania gry informowano już 30 kwietnia. Wtedy to przedstawiciel CD Projekt Red zapewnił, że deweloperzy tworzą aktualizację. Nie określono jednak terminu publikacji.

Zespół rozwija obecnie grę karcianą Gwint oraz pracuje nad Cyberpunk 2077. Wedle niepotwierdzonych informacji, studio zamierza pokazać nowy zwiastun i pierwsze fragmenty rozgrywki futurystycznej produkcji na tegorocznym E3.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Reklama