Monster Hunter World otrzyma zadanie dla 16 graczy

Z nowym potworem.

Kolejna aktualizacja Monster Hunter World debiutuje już jutro - 19 kwietnia. Darmowy dodatek wprowadzi do gry nowego pradawnego smoka. To Kulve Taroth, z którym zmierzy się jednocześnie do 16 graczy.

Przed przystąpieniem do głównego zadania z polowaniem na wielką bestię, użytkownicy będą oczywiście musieli przeprowadzić szereg śledztw i badań, a dopiero później odblokuje się finałowa misja.

Łowcy nadal będą operować w grupach czteroosobowych, ale w jednej lokacji - w której trwać będzie walka - znajdą się w sumie 4 takie grupy. Ich wspólny wysiłek, w tym korzystanie z dział i balist, doprowadzi do zwycięstwa.

Choć pradawnego smoka nie będzie można zabić, to i tak pojawi się szansa na zdobycie cennych materiałów z jego części. Dzięki nim gracze skonstruują szereg nowych elementów wyposażenia - w tym także dla swojego kociego pomocnika.

Pełną listę zmian i poprawek towarzyszących aktualizacji można znaleźć na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami