Sukces Destiny 2 na PC. Najlepiej sprzedająca się w okresie premiery gra Activision

Imponujący wynik, choć bez konkretów.

W ujawnionym raporcie finansowym za 2017 rok przedstawiciele Activision Blizzard poinformowali, że Destiny 2 było najlepiej sprzedającą się - w okresie premiery - grą na PC w historii działalności firmy.

Oznacza to, że żadna odsłona Call of Duty czy też żadna produkcja studia Blizzard nie przyciągnęła w pierwszych tygodniach premierowych większej liczby użytkowników. Cały czas mowa oczywiście o platformie PC.

Amerykański wydawca nie podał jednak dokładnych danych, a więc nie wiadomo ile konkretnie egzemplarzy Destiny 2 sprzedano na PC.

Activision Blizzard poinformowało także, że pierwszy dodatek do Destiny 2 utrzymał przez dłuższy czas większą liczbę użytkowników niż pierwsze rozszerzenie do Destiny - The Dark Below.

Przypomniano również, że Destiny 2 było drugą najlepiej zarabiającą grą konsolową w Stanach Zjednoczonych w 2017 roku.

Deweloperzy z Bungie pracują obecnie nad aktualizacjami gry, a także nad drugim dodatkiem, który ma zadebiutować w maju. Najprawdopodobniej Strażnicy udadzą się na Marsa.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami