Monster Hunter World - premiera na PC dopiero jesienią

Informacje od twórców.

Monster Hunter World debiutuje już 26 stycznia na PS4 i Xbox One. Już w ubiegłym roku zapowiedziano, że gra trafi także na PC, choć nie podawano wtedy konkretnej daty premiery, czy choćby miesiąca lub pory roku.

Dziś Ryozo Tsujimoto - główny producent - poinformował, że najnowsza odsłona cyklu trafi na komputery dopiero jesienią 2018 roku.

Jednocześnie nie podano innych szczegółów. Twórca poprosił tylko o cierpliwość i przypomniał, że po premierze gracze mogą spodziewać się darmowych aktualizacji i dodatków.

Zobacz: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

World jest pierwszą częścią serii, która ukaże się na PC.

Monster Hunter World to gra - jak sugeruje tytuł - o polowaniu na potwory. Aspekt ten stanowi sedno rozgrywki i całej przygody, a istotnym elementem jest też konstruowanie coraz lepszego sprzętu z surowców pozyskiwanych z pokonywanych bestii.

Grudniowe testy beta cieszyły się dużym zainteresowaniem, choć odbyły się tylko na PlayStation 4. Przed premierą wersji PC twórcy prawdopodobnie zorganizują podobne testy także na tej platformie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami