PUBG - pełna wersja PC pojawi się w Polsce dopiero jutro rano

Ujawniono szczegółowe plany.

PlayerUnknown's Battlegrounds opuści program Early Access już dzisiaj, 20 grudnia, ale wyłącznie w strefie czasowej obejmującej wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. W Polsce stosowna aktualizacja pojawi się jutro, 21 grudnia, o godzinie 08:00 rano.

Twórcy opisali dokładne plany na publikację łatki oznaczonej numerem 1.0, oznaczającej właśnie pełną wersję, choć - oczywiście - nie koniec dalszego rozwoju produkcji.

Wiemy, że nie wzrośnie cena, która na Steamie nadal będzie wynosił 72,99 zł.

Nie znamy pełnej listy wprowadzonych treści, ale na pewno nie zabraknie atrakcji, takich jak całkiem nowa mapa Miramar, kolejne pojazdy i bronie, odświeżony interfejs czy system płynnego pokonywania przeszkód terenowych.

Warto dodać, że nie warto planować nocnej sesji z obecną wersją produkcji. W związku z publikacją pełnej wersji nieaktywne będą serwery produkcji, wyłączone przez około pięć godzin, od 03:00 nad ranem polskiego czasu.

Zobacz: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

Wydaje się, ze danych do pobrania będzie sporo, ponieważ na serwery testowe trafiła łatka obejmująca między innymi rozbudowany system powtórek i poprawki błędów - całe 10 GB do ściągnięcia.

PUBG jest oczywiście dostępne także na Xbox One, lecz tam pozostaje w programie Preview dla niedokończonych wersji gier. Dwie odsłony będą w najbliższej przyszłości rozwijane osobno.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami