Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - dziś premiera pierwszego dodatku

Start o godzinie 19:00.

Activision przypomina za pośrednictwem premierowego trailera, że dzisiaj premierę ma Klątwa Ozyrysa, pierwsze większe rozszerzenie do sieciowej strzelanki Destiny 2.

„Wyrusz na Merkurego, aby odkryć tajemnice najbardziej niesławnego Strażnika w historii Straży Przedniej i zmierzyć się z podróżującymi w czasie Weksami podczas nowych, widowiskowych misji fabularnych” - czytamy w opisie.

1
Czas odwiedzić Merkury

Do tego nowe szturmy, kolejne areny w Tyglu i potężne bronie i pancerz. Raid pozostaje ten sam, lecz wzbogacił się o nowe pomieszczenia i bossów do pokonania, w ramach sekcji o nazwie Pożeracz Światów.

Są też atrakcje poboczne. Wydarzenie publiczne o nazwie Crossroads ma być największą tego typu atrakcją w grze, w pełni wykorzystującą zmieniający się wygląd lokacji na Merkurym.

Kluczowy na nowej planecie będzie Nieskończony Las. Lokacja jest symulacją przygotowaną przez Vexów, używaną przez tę rasę do eksploracji przeszłości, teraźniejszości i przyszłości w poszukiwaniu informacji.

Ciągle zmieniająca się natura miejscówki pozwala wprowadzić sporą różnorodność. Jedną z innowacji będą Przygody, które zaoferują tylko ustalony początek i koniec, a „środek” będzie generowany proceduralnie. Całość ma być „inteligentnie projektowana” w locie, na bazie zestawu gotowych sekcji, przeciwników i otoczenia.

Ujawniono także, że po ukończeniu opowieści fabularnej otrzymamy dostęp do 11 specjalnych zadań - Proroctw. Te będą związane z określonymi modelami broni, stanowiąc kombinacje wymienionych powyżej, innych atrakcji pobocznych.

Co istotne, rozmiar Destiny 2 z dodatkiem na dysku PS4 to całe 88 GB, na PC - 68 GB, a na Xbox One - 44 GB. Warto dodać, że nie są to wartości, które należy pobrać - tyle wolnego miejsca należy przygotować na HDD.

Serwery produkcji będą dziś wyłączone przez trzy godziny, do 19:00 polskiego czasu. Nieco wcześniej, od 17:00, posiadacze zamówień przedpremierowych będą mogli rozpocząć pobieranie plików. Treści z rozszerzenia będą oficjalnie dostępne właśnie od 19:00, po zakończeniu konserwacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami