Na poprzedniej stronie opisaliśmy, jak znaleźć trzy ukryte znajdźki w misji Zasadzka. Teraz pora więc na kolejne - ostatnie już - zadanie i nowe sekrety.

Przypominamy, że znajdźki w Call of Duty: WW2 to pamiątki, a więc różne przedmioty, które pozostawili po sobie żołnierze - niemieccy lub amerykańscy - oraz cywile.

Jeżeli przeoczymy jakiś przedmiot, zawsze możemy zrestartować misję, by go zdobyć. Nie zawsze można po prostu zawrócić, gdyż droga prowadząca z powrotem może być już zablokowana.

Jak w większości zadań, w misji Ren mamy 3 pamiątki.

Pamiątka: Manierka

Wszystkie znajdźki w tym etapie znajdują się w wieżach. Pierwsza czeka w pierwszej wieży, którą oczyszczasz z przeciwników. Manierka znajduje się na przedostatnim piętrze - leży obok rannego żołnierza (nie musisz go zabijać, tak na marginesie).

m11znaj1

Pamiątka: Kufel do piwa

Kolejna znajdźka jest w drugiej wieży, do której dotrzecie po przeprawie przez most. Oczyść parter, a potem idź na pierwsze piętro - rzuć najpierw granaty, by ułatwić sobie zadanie.

Kufel czeka na stoliku przy schodach prowadzących na kolejne piętro.

m11znaj2

Pamiątka: List

Po znalezieniu kufla - drugiej pamiątki - idź na kolejne piętro. Ponownie użyj granatów, by pozbyć się wrogów na górze (możesz wrócić na dół do towarzysza by uzupełnić zapas granatów).

m11znaj3

Wejdź na ostatnie piętro, pozbądź się niedobitków. List leży na drewnianym stoliku, na którym zamontowano ciężki karabin maszynowy. Weź pamiątkę i wracaj do towarzyszy. To już ostatnia znajdźka w Call of Duty: WW2.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały