Assassin's Creed Origins - walka z Sobkiem w nowym wyzwaniu

Do 28 listopada.

Ubisoft ujawnił, że w Assassin's Creed Origins uruchomiono drugie wyzwanie z cyklu Próby Bogów (Trials of the Gods. Do 28 listopada gracze mają szansę stawić czoła Sobkowi - istocie z głową krokodyla.

Informację o zadaniu otrzymamy, gdy ukończymy serię misji „Aya” z głównego wątku fabularnego. W celu rozpoczęcia walki, należy udać się w punkt wskazany na mapie wirtualnego Egiptu.

01
Sobek w Assassin's Creed Origins

Twórcy zalecają jednak, aby przystąpić do wyzwania postacią na 40. poziomie doświadczenia.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

„Sobek był bogiem wody i płodności. Zwano go władcą wód. Podobnie jak jego dzieci, Sobek był szanowany i obawiano się go. Często przedstawiany był jako krokodyl lub człowiek z głową krokodyla. To potężna postać, która wzbudza strach w sercu każdego, kto śmie jej się sprzeciwić” - czytamy w opisie.

W czasie każdego wyzwania z cyklu Prób Bogów za pokonanie wroga otrzymamy jeden element unikatowego wyposażenia. Możemy przystępować do walki wielokrotnie, ale nagrodę otrzymamy tylko jeden raz.

Ubisoft zapewnia, że jeśli przegapimy wydarzenie, w przyszłości pojawi się szansa na powtórzenie misji. Jeśli pokonamy wszystkie bóstwa, możemy liczyć na legendarny strój.

W ubiegłym tygodniu przeciwnikiem był Anubis. W planach są oczywiście kolejne Próby Bogów, w których zmierzymy się zapewne z innymi istotami z egipskiej mitologii.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami