Trailer strategii Spellforce 3 prezentuje frakcję ludzi

Połączenie RTS i RPG.

Premiera strategii Spellforce 3 nadciąga wielkimi krokami, więc twórcy przygotowali nowy trailer. Zaprezentowano pierwszą z trzech dostępnych frakcji - Nortanderczyków.

„Rozdarci wojną i zahartowani w bitwie mieszkańcy Nortanderu wycierpieli wystarczająco wiele, ale nauczyli się walczyć, by przetrwać. Ta wiedza przyda im się już wkrótce, gdy okaże się, że wydarzeniom w Spellforce 3 daleko od pokojowej atmosfery...” - czytamy w opisie.

1
Szara Twierdza, stolica Nortanderu

W ramach opowieści poznamy wydarzenia, które rozegrały się jeszcze przed pierwszą częścią - SpellForce: Zakon Świtu, wydanym w 2003 roku.

Opisywana frakcja Nortanderczyków będzie jedną z trzech dostępnych w pełnej wersji, reprezentująca dobrze znanych ludzi. Zagramy także jako elfy i orki.

Nowe wideo prezentuje majestatyczne miasto zwane Szarą Twierdzą, pola Liannonu i porty Światłości, kończąc ujęciem bitwy pomiędzy rywalizującymi rodami, prawie jak w Grze o Tron.

Jak na połączenie gatunków RTS i RPG przystało, otrzymamy możliwość stworzenia od podstaw bohatera oraz rozwoju jego umiejętności w trakcie walki i wykonywania zadań.

Na swojej drodze spotkamy innych herosów, by stworzyć maksymalnie trzyosobową drużynę. Zbudujemy też większą armię podkomendnych, bazując na czterech podstawowych jednostkach dla każdej rasy: miecznikach, łucznikach, włócznikach i kawalerii.

W planach są także tryby sieciowe, w tym kooperacja dla dwóch osób i rywalizacja - dla maksymalnie sześciu.

Premiera Spellforce 3 już 7 grudnia, wyłącznie na PC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami