Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strategia SpellForce 3 z trailerem i wersją kolekcjonerską

Połączenie RTS i RPG.

SpellForce 3 - połączenie gatunków RTS i RPG od studia Grimlore Games - otrzyma wydanie kolekcjonerskie. Jest też nowy, animowany trailer, prezentujący podstawowe założenia fabuły.

W ramach opowieści poznamy wydarzenia, które rozegrały się jeszcze przed pierwszą częścią - SpellForce: Zakon Świtu, wydanym w zamierzchłej przeszłości 2003 roku.

Wydanie kolekcjonerskie

„Gracz znajdzie się w centrum wielowątkowej historii, zamkniętej w 30-godzinnej kampanii, którą rozegrać będzie można również w trybie kooperacyjnym” - zapewniają twórcy.

Otrzymamy możliwość stworzenia od podstaw bohatera oraz rozwoju jego umiejętności w trakcie walki i wykonywania zadań. Na swojej drodze spotkamy innych herosów, by stworzyć maksymalnie trzyosobową drużynę.

W planach są także tryby sieciowe, w tym kooperacja i rywalizacja dla maksymalnie sześciu osób.

Mapa w SpellForce 3 będzie podzielona na sektory. Rozwój siedziby głównej odbywa się poprzez podbijanie i przyłączanie przylegających do siebie regionów.

Wspomniane wydanie kolekcjonerskie zawiera egzemplarz gry, album z grafikami, ścieżkę dźwiękową na płycie, kopię amuletu boskiego menhiru oraz ośmiocalową figurkę Sentenzy Norii - dowódcy oraz mistrza szpiegów królewskiej armii, służącego graczowi za mentora.

Premiera 7 grudnia, wyłącznie na PC.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze