Assassin's Creed Origins otrzyma dziś łatkę z nowymi fryzurami

I szeregiem innych zmian.

Ubisoft poinformował, że Assassin's Creed Origins jeszcze dzisiaj - 16 listopada - otrzyma aktualizację 1.0.5, przywracającą między innymi możliwość zmieniania fryzur i zarostu głównego bohatera.

Aktualizacja ukaże się na Xbox One tydzień później, 20 listopada. Posiadacze wersji PC muszą uzbroić się cierpliwość - nie podano konkretnej daty dla komputerów osobistych.

3
Kilka stylów do wyboru

W początkowych etapach gry Bayek - główny bohater - posiada długie włosy oraz gęstą brodę. Dopiero po ukończeniu kilku misji fabularnych robi użytek z brzytwy, by wyglądać tak, jak w materiałach promocyjnych. Gracze odkryli jednak, że w grze pozostawiono możliwość zmiany fryzury.

Rozwiązanie nie działa jednak poprawnie, ponieważ po ponownym uruchomieniu lub wczytaniu rozgrywki po śmierci twarz bohatera wraca do oryginalnego stanu - łatka zmieni ten stan rzeczy.

Pełna lista zmian wśród najważniejszych nowości wymienia także naprawienie błędu psującego zapisy podczas misji Zasadzka na morzu, zwiększenie wyzwania na najwyższym poziomie trudności oraz ogólne poprawki wydajności i stabilności na wszystkich platformach.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

W przypadku PC gra powinna wyświetlać poprawne dane wydajności na Radeonach z serii R9 2xx, będzie też działała lepiej na konfiguracjach z wieloma monitorami i kilkoma kartami graficznymi.

Są też mniejsze poprawki: lepsze kończenie burzy piaskowej, ładniejsza woda w jaskiniach i mądrzejsze wczytywanie łodzi. Do tego zmiany w animacjach niektórych postaci, w systemie walki, automatycznym śledzeniu drogi, zadaniach i interfejsie - w tym obracanie postaci za pomocą myszy na ekranie ekwipunku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami