Assassin's Creed Origins - Krajobraz po bitwie

Kto jest mordercą syna Bayeka?

Wskutek wydarzeń mających miejsce w poprzednim zadaniu, Bitwa nad Nilem, Bayek i Aya zdają sobie sprawę, że obecne rządy zamiast im sprzyjać, mogą zadziałać też na niekorzyść. Udajemy się więc do grobowca Aleksandra, nie zapominając przy tym, że Rzymianie interesowali się tym miejscem już wcześniej.

Misję aktywować możesz od razu po zakończeniu poprzedniej, do której opis znajdziesz po kliknięciu w powyższy link. Po prostu porozmawiaj z Ayą, a następnie wspólnie dotrzyjcie do wspomnianego grobowca Aleksandra Wielkiego.

Zaraz po wkroczeniu na teren będziesz musiał pozbawić życia czterech strażników. Możesz spróbować także wślizgnąć się niezauważonym, ale walka nie będzie wyzwaniem, a jest okazją do zdobycia dodatkowych punktów doświadczenia. Zejdź schodami na dół, gdzie spotkasz Apollodorosa.

186
Walka może i nie należy do najtrudniejszych, ale skąpane w mroku otoczenie przeszkadza w dostrzeganiu aktualnego położenia przeciwnika.

Musisz go obronić przed trzema przeciwnikami, którzy nie powinni stanowić zbyt wielkiego wyzwania. Każdy z nich posiada 31 poziom doświadczenia. Szczególnie irytujący może okazać się łucznik, który cały czas będzie chował się za grobem Aleksandra Wielkiego.

Wraz ze zneutralizowaniem wszystkich wrogów w okolicy, uruchomi się przerywnik filmowy, w którym konający Apollodoros wyjawi prawdę o mordercy syna Bayeka. Okaże się nim Flawiusz, czyli Lew - twój ostatni cel. Mężczyzna po przekazaniu informacji zakończy swój żywot, kończąc tym samym zadanie.

Tym samym zostajemy przeniesieni automatycznie na przedmieścia Siwy i rozpoczynamy misję Ostateczna rozgrywka, do której opisu link znajdziesz powyżej.

Uwaga: sugerowany poziom doświadczenia dla kolejnego zadania to 32, ale w trakcie trwania bardzo rozbudowanej misji zmieni się, dlatego sugerujemy, abyś podszedł do niej dopiero po osiągnięciu 34-35 poziomu. W przeciwnym wypadku konieczne może się okazać przerwanie zadania i powrót do niego w późniejszym czasie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami