PlayStation Experience w szczegółach - Ghost of Tsushima i inne

Informacje na temat imprezy.

Sony ujawniło szczegóły na temat tegorocznej odsłony imprezy PlayStation Experience. Wydarzenie rozpocznie się w Kalifornii w piątek, 8 grudnia.

Oznacza to, że fanów z Polski czeka nieprzespana noc. Konferencja otwierająca transmitowana będzie w nocy z piątku na sobotę, już 9 grudnia, o godzinie 05:00 nad ranem.

Osoby decydujące się na oglądanie na żywo (lub też czytelnicy odwiedzający Eurogamer.pl następnego ranka) mogą spodziewać się między innymi nowych informacji na temat Dreams, czyli kolejnej przedziwnej produkcji z repertuaru Media Molecule.

Dreams zapowiedziano na targach E3 już w 2015 roku, lecz pierwsze informacje na temat gry pojawiały się już pod koniec 2013 r., gdy wydano Tearaway. W ostatnich latach o grze było jednak cicho.

1
Gwieździsta noc pod palmami

Co jeszcze planuje pokazać Sony? Mowa między innymi o Ghost of Tsushima, czyli samurajskich przygodach w otwartym świecie od studia Sucker Punch, twórców Infamous.

Sama impreza PlayStation Experience odbędzie się w okresie 8 - 10 grudnia w słonecznej Kalifornii, na terenie Anaheim Convention Centre.

Jeśli planujemy wizytę, bilety trafiły właśnie do sprzedaży.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami