Twórcy Wiedźmina 3 naprawią problemy z aktualizacją PS4 Pro

Jak najszybciej.

Opublikowana niedawno aktualizacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wprowadzająca wsparcie i ulepszenia oprawy na PS4 Pro okazała się źródłem problemów technicznych dla niektórych użytkowników. Twórcy poinformowali, że chcą jak najszybciej wyeliminować usterkę.

Gracze - między innymi na Reddicie - najczęściej wskazują, że wersja z PlayStation 4 Pro po prostu się zawiesza.

Nieopaczny komentarz jednego z przedstawicieli studia zasugerował, że producenci nie mają zamiaru naprawić powstałego problemu - projektanci zapewniają jednak, że był to tylko błąd w komunikacji.

„Zdajemy sobie sprawę z kłopotów, których doświadczają niektórzy gracze w przypadku wersji PS4 Pro po instalacji patcha. Chcemy zająć się tym problemem tak szybko, jak to tylko możliwe” - napisano w oświadczeniu przesłanym do redakcji Eurogamera.

„Ogólnie rzecz biorąc, wsparcie PS4 Pro w Wiedźminie 3 można uznać za sukces. Jasne, wydajność nie jest jednoznacznie lepsza, lecz jest na czym zawiesić oko - oprawa jest ładniejsza” - podsumowało wersję PS4 Pro po aktualizacji Digital Foundry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami