Wraki statków kosmicznych w animowanym trailerze Star Citizen

Jedna z atrakcji dla graczy.

Cloud Imperium Games opublikowało dwa nowe materiały wideo z kosmicznego symulatora Star Citizen, opowiadając o jednej z szykowanych atrakcji - eksploracji wraków.

Pozostałości przeróżnych statków odkryjemy nie tylko w przestrzeni kosmicznej, lecz także na powierzchniach odwiedzanych planet. Wewnątrz znajdziemy tajemnice, przydatne surowce lub też innych graczy, co doprowadzi zapewne do potyczek.

Pierwszy materiał wideo to animowany zwiastun, który przypomina film dokumentalny, z wypowiedziami postaci zajmujących się przeszukiwaniem wraków.

Jest też dłuższy dziennik deweloperski, w którym znaleźć można sporo ujęć zza kulis oraz krótkie fragmenty rozgrywki. Jest też pierwsze spojrzenie na model Anvil Hurricane i tatuaże dla naszego pilota.

Twórcy zapewniają, że wraki oraz miejsca katastrof - w przypadku powierzchni planet - będą zróżnicowane, a na wygląd i znajdowane przedmioty wpłynie szereg czynników, takich jak klimat czy czas, który upłynął od zniszczenia jednostki.

Gracze z całego świata wpłacili na Star Citizen już niemal 154 miliony dolarów. Gra być może ukaże się kiedyś na PC, z dostępną osobno kampanią fabularną - Squadron 42.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami