New Game+ i nowy tryb trudności w aktualizacji Horizon Zero Dawn

Plus inne dodatki.

Przedstawiciele Guerrilla Games zapowiedzieli dziś aktualizację 1.30 gry Horizon Zero Dawn. Patch wprowadzi między innymi długo wyczekiwany przez fanów tryb New Game Plus.

Gracze będą mogli więc rozpocząć nową przygodę przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich przedmiotów, gadżetów oraz zdolności odblokowanych przy pierwszym podejściu. Zwiększy się też oczywiście wytrzymałość i siła wrogów. Co ciekawe, nie zwiększono maksymalnego poziomu doświadczenia.

Inny dodatek w aktualizacji to poziom trudności Ultra Hard, który wyostrzy zmysły mechanicznych drapieżników, ograniczy regenerację zdrowia bohaterki i wprowadzi inne, drobne zmiany. Po wybraniu tego poziomu niemożliwe będzie zmniejszenie trudności.

Poza tym użytkownicy otrzymają też możliwość malowania twarzy Aloy oraz nowe wersje niektórych przedmiotów - z dodatkowym slotem na przedmioty modyfikujące wygląd.

Patch będzie dostępny jeszcze dziś.

Horizon Zero Dawn zadebiutowało w lutym na PlayStation 4. To gra z otwartym światem, w której bohaterka posługująca się włócznią i łukiem musi zmierzyć się z niebezpiecznymi robotami oraz innymi zagrożeniami.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami