Nakład Nier: Automata przekroczył 1,5 mln egzemplarzy

W pudełkach i cyfrowo.

Twórcy gry akcji Nier: Automata pochwalili się na Twitterze, że nakład produkcji przekroczył już 1,5 miliona egzemplarzy.

Mowa o wersjach PC oraz PS4: sprzedanych wersjach cyfrowych oraz o pudełkach wysłanych do sklepów na całym świecie, a więc jeszcze niekoniecznie do graczy.

Już na początku kwietnia wydawca - Square Enix - podał, że wynik wynosi okrągły milion egzemplarzy. Oznacza to, że kolejne 500 tysięcy dodano w niecałe dwa miesiące.

Produkcja od PlatinumGames debiutowała na PS4 w lutym tego roku, początkowo w Japonii. W marcu tytuł trafił na Zachód, także na Steam - już w wersji PC. Nie podano podziału sprzedaży na platformy czy regiony.

„Emocje bohaterów udzielają się i nam, a kończąc kampanię po raz pierwszy, czujemy taki głód kontynuacji, że bez wahania zaczynamy zabawę na nowo. To właśnie niesamowita magia tej produkcji” - napisał Damian w recenzji NieR: Automata.

Zadaniem 2B i jej towarzysza - androida 9S - jest w NieR: Automata odbicie Ziemi z rąk maszyn. Ludzkość schroniła się bowiem na Księżycu, a nasza planeta została opanowana przez mechanicznych najeźdźców z innego świata.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami