Ponad godzina akcji ze Śródziemie: Cień Wojny

Zapis transmisji.

W sieci pojawił się zapis prezentacji Śródziemie: Cień Wojny, jaką w weekend przeprowadzili przedstawiciele studia Monolith Productions. Otrzymujemy ponad godzinę gameplayu.

Twórcy pokazali niemal wszystkie podstawowe elementy produkcji, zaczynając od rozbudowanego systemu zarządzania własną armią orków, z wyborem własnego ochroniarza włącznie.

1
Są też naloty

Właściwa akcja poza ekranami menu zaczyna się w okolicach 17:30. Celem jest przejęcie jednego z zamków, prezentowane - we fragmentach - już w poprzednich materiałach wideo.

Przed natarciem możemy wybrać określone ulepszenia i wsłuchać się w elokwentne przemówienia naszych podopiecznych orków. Gracz musi zająć trzy punkty, korzystając między innymi z artylerii.

Dalej jest także krótkie spojrzenie na rozbudowany w tej odsłonie system ekwipunku oraz potyczkę z bossem, kończącą każde oblężenie.

Obraz w materiale wideo nie jest niestety wysokiej jakości, ponieważ stanowi zapis prezentacji na żywo, objęty dodatkową kompresją YouTube. Należy jednak przyznać, że oprawa prezentuje się lepiej niż w poprzednich materiałach.

Śródziemie: Cień Wojny debiutuje 22 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One.

Za prace ponownie odpowiada studio Monolith Productions. Gra opowie historię powrotu Taliona i Celebrimbora, których zadaniem jest dostanie się za linię wroga w Mordorze, by stworzyć armię i wyruszyć z całą potęgą na Czarnego Władcę, Saurona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami