Destiny 2 - stream i pierwsze ujęcia rozgrywki

Dziś od 19:00.

Zgodnie z zapowiedziami, firmy Activision oraz Bungie przeprowadzą dzisiaj wieczorem stream z Destiny 2. Prezentacja będzie okazją na zaprezentowanie pierwszych ujęć rozgrywki.

Specjalna impreza odbędzie się w mieście Hawthorne w Kalifornii. Poza gameplayem możemy liczyć także na dyskusje z deweloperami oraz wizytę „specjalnych gości”.

Nie trzeba być na miejscu, by zobaczyć grę w akcji. Całość będzie transmitowana w sieci, także poniżej. Na naszych łamach na pojawią się także wszystkie najważniejsze informacje:

Pierwszy, w pełni animowany zwiastun produkcji zaprezentowano 30 marca.

Destiny 2 ukaże się 8 września. Gra trafi na PS4 i Xbox One, a także na PC - to o tyle ważne, że pierwsza część nie była dostępna na komputerach. Twórcy nie przygotowują tym razem wersji PS3 i X360.

Nad ambitną kontynuacją pracuje większość deweloperów ze studia Bungie, co oznacza w sumie ponad 750 osób. Prace wspomaga nie tylko Vicarious Visions, ale także ekipa High Moon Studios (odpowiedzialnych choćby za Transformers: Wojna o Cybertron).

Rozgrywka w kontynuacji opiera się na podobnych założeniach, co w przypadku pierwszej części, w której czas spędzaliśmy przede wszystkim na strzelaniu do obcych i zdobywaniu coraz lepszego ekwipunku w różnych lokacjach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami