Lato z Battlefield 1 - twórcy opisują planowane zmiany i nowości

W planach kolejna mapa.

Deweloperzy z DICE zrezygnowali ostatnio z ogromnych, sezonowych aktualizacji Battlefield 1, stawiając na mniejsze, lecz częstsze łatki - co miesiąc. Teraz poznaliśmy plany na lato.

Nowa mapa o nazwie „Prise de Tahure” zawita wkrótce na CTE (społecznościowym środowisku testowym). Jesienna lokacja to arena desperackich zmagań sił francuskich, starających się za wszelką cenę utrzymać pochwycone wskutek ofensywy Nivelle'a wzgórza w regionie Butte-de-Tahure.

1
Nocna akcja

„Sieć wysuniętych okopów przecina kilka wiosek narażonych na unicestwienie wskutek nieustannych starć między niemieckimi szturmowcami i francuskimi czyścicielami” - czytamy w opisie na oficjalnej stronie.

Wspomnianą „Ofensywę Nivelle'a” opisywaliśmy już jakiś czas temu. To nocna mapa, która zostanie udostępniona posiadaczom przepustek premium w czerwcu, osadzona na błotnistych polach bitewnych wokół Malmaison i Soupir.

Przypomniano również o zakończeniu fazy testów opcji współdzielonego premium. Twórcy nie podjęli jeszcze decyzji, czy funkcja pojawi się w grze na stałe, lecz DICE zapewnia, że „nie może się doczekać chwili, gdy będzie mogło podzielić się planami”.

2
Czerwone maki, ale nie pod Monte Cassino

Tymczasem w majowej aktualizacji „fani Operacji będą mieć szczególne powody do radości” - zapewniają deweloperzy. „Spodziewajcie się list gier dla tego trybu, dzięki którym szybko przeniesiecie się w wir walki.”

Jednocześnie poinformowano, że na imprezie EA Play w czerwcu otrzymamy nowe informacje na temat kolejnego dodatku, zatytułowanego W imię cara.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami