Plutony, nowe baretki i inne w kolejnej aktualizacji Battlefield 1

Wiosenne porządki.

Sieciowa strzelanka Battlefield 1 wzbogaciła się o kolejną, sporą aktualizację, wprowadzającą między innymi oczekiwane plutony, rozszerzone opcje zarządzania serwerami czy kolejne baretki do zdobycia.

„W aktualizacji wiosennej chcemy podkreślić drużynowy aspekt Battlefield i sprawić, że współpraca stanie się ważniejszym elementem gry” - zapewniają twórcy.

1
Emblemat plutony na przejętej fladze

Łatka dodaje więc pierwszą część funkcji plutonów. Na początek kluczowe opcje: nazwa, tag, opis, emblemat i rodzaj dostępu (otwarty, wymagana aplikacja, zamknięty). Możliwości nie są więc zbyt szerokie, ale mają stopniowo się rozszerzać.

Są też określone stopnie dla członków zespołu: generał, pułkownik, porucznik i szeregowy. Każdy wiąże się oczywiście z innym poziomem uprawnień - szczegóły znaleźć można na oficjalnej stronie, razem z pełną listą zmian i modyfikacji w aktualizacji.

Inne innowacje to możliwość poinformowania rannego towarzysza o „zamiarze reanimacji”, by ten poczekał na przybycie medyka.

Rozszerzono również zakres opcji podczas zarządzania wynajętymi serwerami, wprowadzono cztery nowe typy broni (po jednej dla każdej klasy), dziewiętnaście kolejnych baretek oraz pięć nieśmiertelników do odblokowania.

2
Pluton zwarty i gotowy

Do tego mnóstwo usuniętych błędów, a także pomniejsze zmiany w balansie czy mapach.

Warto przypomnieć, że mamy zapewne do czynienia z ostatnią tak obszerną modyfikacją. DICE informowało niedawno, że rezygnuje w przyszłości z sezonowych łatek tego typu na rzecz mniejszych, lecz częstszych łątek co miesiąc.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami