Pierwsze fabularne DLC do Sniper Elite 4 debiutuje we wtorek

Początek mini-kampanii.

Studio Rebellion sprecyzowało, że pierwsze fabularne DLC do strzelanki Sniper Elite 4 zadebiutuje w następny wtorek, 21 marca. Platformy docelowe to PC, PS4 i Xbox One.

Mowa o dodatku o nazwie Inception. To pierwszy rozdział trzyczęściowej mini-kampanii fabularnej, zatytułowanej Deathstorm. Na początek otrzymamy prolog oraz jedną misję.

1
Kolegę zaswędziały plecy

Akcja toczy się po wydarzeniach z podstawowego Sniper Elite 4. Tak jak i główną kampanię, całość ukończymy w samotności lub w kooperacji ze znajomym.

Grupa Alsos Mission, wywodząca się z Projektu Manhattan, zleca Karlowi Fairburne'owi przejęcie kluczowej przesyłki, którą naziści przewożą do Włoch.

W tym celu trafimy na północ kraju. Część pierwsza to morska baza Rocca sul Mare. Placówka była celem alianckich nalotów, lecz na terenie portu nadal nie brakuje sił wroga.

Twórcy zapewniają, że misję skonstruowali na wzór scenariuszów z kampanii. Otrzymamy więc rozległy teren, liczne możliwości realizacji celów oraz interesujące obiekty: wielkie rusztowanie, niemiecki okręt czy magazyny pełne marynarzy.

W przyszłym tygodniu zadebiutuje także mniejszy pakiet Night Fighter Expansion, zawierający trzy bronie, nocny kamuflaż, dwa modele postaci oraz osiem skórek na karabiny.

Wszystkie płatne rozszerzenia do Sniper Elite 4 nabędziemy osobno, choć twórcy przygotowali też możliwość kupna DLC w ramach przepustki sezonowej.

2
Baza Rocca sul Mare

To jeszcze nie wszystko. W przyszłym tygodniu gra wzbogaci się także o kolejny tryb w zmaganiach wieloosobowych, czyli Elimination.

Opcja zabawy przeznaczona jest dla maksymalnie 12 osób. Celem jest wyeliminowanie członków drużyny przeciwnej. Zlikwidowany gracz nie wraca jednak na pole bitwy - musi poczekać, aż kolega z zespołu pozbędzie się innego rywala.

Do tego nocna mapa - Night Woods. Deweloperzy powtarzają, że wszystkie treści do multiplayera będą dostępne za darmo, w odróżnieniu od dodatków do kampanii.

Pod koniec kwietnia zadebiutuje drugi rozdział dodatkowej kampanii (Inflitration). Natomiast na przełomie maja i czerwca twórcy zamierzają wydać finałową część Deathstorm (o tytule Obliteration).

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami