Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper Elite 4, OlliOlli 2 oraz inne gry dołączą do Xbox Game Pass

Listopadowa aktualizacja.

Microsoft poinformował na oficjalnym blogu, że w listopadzie do katalogu gier dostępnych w ramach abonamentu Xbox Game Pass dołączy kilka nowych tytułów. To Sniper Elite 4, OlliOlli 2, Rise & Shine, Sheltered i Grip: Combat Racing.

Sniper Elite 4 to kontynuacja serii trzecioosobowych strzelanin od studia Rebellion, w której przenosimy się na fronty II wojny światowej. Podejmujemy się kolejnych misji, skradamy pomiędzy patrolami, ale w szczególności - korzystamy w karabinów snajperskich. Nie zabrakło efektownych prześwietleń - znaku rozpoznawczego serii.

Na wyższych poziomach trudności musimy nawet brać pod uwagę kierunek i siłę wiatru oraz wpływ grawitacji na pocisk. „To udana kontynuacja, godna polecenia fanom serii, a także nowym graczom” - napisaliśmy w naszej recenzji.

Z kolei OlliOlli 2 to dwuwymiarowa, zręcznościowa produkcja o jeździe na deskorolce. Skater porusza się nieustannie w prawą stronę, a zadaniem gracza jest pokonywanie przeszkód i wykonywanie sztuczek. Błąd skutkuje wypadkiem i rozpoczęciem planszy na nowo.

Rise & Shine to wydane w 2017 połączenie platformówki i strzelaniny, Sheltered jest survivalową grą strategiczną w stylu retro, a Grip: Combat Racing to szybkie wyścigi zręcznościowe.

Wszystkie gry - oprócz Grip: Combat Racing - trafią do usługi 1 listopada. Wyścigowa gra zostanie dodana do katalogu w dniu premiery, a więc 6 listopada.

Listopadowa aktualizacja usługi

Przypomnijmy, że Xbox Game Pass trafi w przyszłości na PC. Aktualny koszt abonamentu to 40 zł miesięcznie.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze