Tryb sieciowy Uncharted 4 wzbogaci się jutro o kolejny tryb

King of the Hill.

W maju wypada pierwsza rocznica premiery Uncharted 4, lecz produkcja nadal jest rozwijana. Jutrzejsza aktualizacja wprowadzi kolejny tryb rozgrywek wieloosobowych - King of the Hill.

Jednocześnie, w piątek zadebiutują także kolejne bronie oraz przedmioty kosmetyczne. Wszystko za darmo.

1
Atak z wysokości

Wspomniany tryb znany jest z wielu innych gier sieciowych. Celem jest opanowanie zmieniających się co jakiś czas punktów kontrolnych, aż do osiągnięcia limitu punktowego. Prawie jak w Battlefield. Ważna jest koordynacja poczynań i szybkie przemieszczanie się po mapie.

Pewną innowacją jest ostatnia szansa dla przegrywających. Gdy licznik osiągnie już maksimum, drużyna stojącą przed porażką może ostatkiem sił przejąć specjalne Victory Hill. Jeśli się uda, wydłuży starcie i otrzyma drugą szansę.

Trzy wprowadzane bronie to karabiny INSAS oraz Type-95, a także pistolet z lunetą.

Przedmioty kosmetyczne obejmują między innymi skórki Savage Starlight dla postaci, inspirowane światem The Last of Us.

Poniżej zapis wczorajszej prezentacji, na której ujawniono tryb:

Najważniejszym elementem każdej odsłony Uncharted jest niezaprzeczalnie przygoda dla jednego gracza, ale rywalizacja sieciowa nieodłącznie towarzyszy serii od premiery drugiej części.

Nie bez znaczenia pozostaje płynność rozgrywki - w odróżnieniu od kampanii, 60 klatek na sekundę towarzyszy nam cały czas i niezmiennie przypomina, jak duże znaczenie taka wartość ma w strzelankach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami