Rocket League ze wsparciem dla 4K60 na PS4 Pro

Oraz nowym DLC.

Popularne Rocket League otrzymało wczoraj aktualizację wprowadzającą wsparcie dla rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę na konsoli PS4 Pro.

Łatka obiecuje również podniesienie wydajności na standardowym PlayStation 4 do 1080p60, we wszystkich trybach i mapach, nawet na podzielonym ekranie. Poziom 60 klatek na sekundę nie spada podobno nawet przy czterech graczach na jednej konsoli.

Tyle w teorii - jak jest w rzeczywistości, sprawdzi Digital Foundry.

1
Bone Shaker i (powyżej) Twin Mill 3

Jednocześnie popularna sieciowa produkcja wzbogaciła się także o dwa płatne dodatki. Mowa o autach inspirowanych zabawkami Hot Wheels: Bone Shaker oraz Twin Mill 3. Każdy kosztuje ok. 8 zł.

Do tego szereg darmowych bonusów kosmetycznych: dwie ozdoby na dach, antena i flaga. W sprzedaży jest też wybrana przez fanów skrzynka z gadżetami.

Naprawiono również dwa osiągnięcia oraz rozwiązano szereg pomniejszych usterek, takich jak transfer powtórek pomiędzy PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami