Nowe obrazki z moda Pożegnanie Białego Wilka do Wiedźmina 2

Okolice i wnętrze gospody.

Twórcy Pożegnania Białego Wilka - fanowskiej modyfikacji do Wiedźmina 2: Zabójcy Królów - opublikowali pięć nowych obrazków z projektu.

Udostępnione grafiki przedstawiają okolice gospody, w której odbędzie się wesele Geralta i czarodziejki Yennefer. Wydarzenie jest motywem przewodnim moda.

Ilustracje pokazują między innymi zaśnieżony dziedziniec oraz teren wokół zajazdu o wschodzie słońca. Jest też spojrzenie na wnętrze karczmy.

01
02

Autorzy podkreślają, że powstająca modyfikacja - zgodnie z nazwą - „jest swoistym epilogiem i podsumowaniem historii Geralta”.

Choć bazą dla projektu jest druga część cyklu, opowieść toczy się jakiś czas po wydarzeniach zaprezentowanych w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz obu dodatkach fabularnych.

Podczas zabawy gracze wezmą udział nie tylko w samym weselu, ale także doświadczą „największego wieczoru kawalerskiego jaki widziały Królestwa Północy”. Twórcy nie ukrywają, że inspirują się opowiadaniem „Coś się kończy, coś się zaczyna”.

03
04

„Oczywiście, bardzo inspirowaliśmy się opowiadaniem »Coś się kończy...”, ale przystosowaliśmy tę historię pod mechanikę gry i rzecz jasna pod wydarzenia z trylogii od REDów” - wyjaśniał w lipcu ubiegłego roku jeden z autorów, Przemysław Kacprowicz, w wypowiedzi dla Eurogamer.pl.

Szczegóły na temat zmian w mechanice rozgrywki nie są na razie znane. Wiadomo jednak, że pojawią się nowe modele postaci, prosto z Wiedźmina 3. W trakcie rozgrywki powrócimy też do znanych lokacji.

Za projekt odpowiada grupa, która wcześniej stworzyła Powrót Białego Wilka - jedną z najbardziej rozbudowanych i cenionych modyfikacji do pierwszej odsłony cyklu.

05

Według wstępnych założeń, Pożegnanie Białego Wilka miało ukazać się w ubiegłym roku. Autorzy wyjaśnili jednak, że nie zdołali zrealizować postawionych sobie celów, dlatego byli zmuszeni przesunąć premierę.

Nowa data wydania modyfikacji nie jest na razie znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami