Watch Dogs 2 otrzyma demo na PS4 i Xbox One

Trzy godziny grania.

Ubisoft stara się podreperować sprzedaż Watch Dogs 2. Najnowszą inicjatywą jest wersja demonstracyjna gry na PS4 i Xbox One.

Według zapowiedzi, demo powinno być już dostępne w PlayStation Network, ale obecnie nie widnieje jeszcze na spisie. Byś może trzeba poczekać na dzisiejszą aktualizację treści.

1
Ekipa remontowa

Data premiery wersji testowej na Xbox One to 24 stycznia. Nie wspomniano o odsłonie PC.

Demo pozwala przez trzy godziny korzystać z wszystkich elementów i trybów rozgrywki, także tych sieciowych. Te ostatnie wymagają opłacenia abonentu PlayStation Plus (PS4) lub Xbox Live Gold (Xbox One).

Obecny rekord świata w przechodzeniu Watch Dogs 2 wynosi 3 godziny i 27 minut, więc wersja testowa nie pozwoli niestety ukończyć całej fabuły.

„Dziwna kontynuacja. Świat jest większy, możliwości hakerskie rozwinięte, lecz prawdziwie innowacyjnej treści jest tu jak na lekarstwo” - napisał Jerzy w recenzji Watch Dogs 2.

Tak jak i w pierwszej części, fabuła koncentruje się na walce z korporacją Blume, która kontroluje system monitoringu CtOS.

Kontynuacja wyróżnia się mniej ponurą atmosferą niż oryginał, aczkolwiek nie brakuje poważnych wątków. Twórcom zależało jednak na mocniejszym podkreśleniu luźnej otoczki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami