Po ponad dwóch latach, The Sims 4 dodaje małe dzieci

W darmowej aktualizacji.

Wkrótce po premierze w 2014 roku, The Sims 4 krytykowano za wiele brakujących elementów. Jeden z nich - faza rozwoju jako małe dziecko - pojawił się wczoraj w darmowej aktualizacji gry.

„Nie ma przesady w stwierdzeniu, że rozmawialiśmy na temat tej konkretnej aktualizacji od lat” - zapewnia EA na oficjalnym blogu. „Musieliśmy jednak ustalić odpowiedni moment i opracować najlepszy projekt.”

1
Poker od dzieciństwa

„Przygotujcie się na cudowne, rodzinne chwile, spędzone na pomaganiu dzieciom w rozwijaniu nowych umiejętności za pomocą fiszek oraz uczeniu ich mówienia, tańca i korzystania z nocnika.”

Małe dzieci to oczywiście etap pomiędzy niemowlakami i dzieciństwem. Dorosłe Simy będą mogły umacniać więzi z pociechami, czytając do snu, nosząc je po domu i słuchając gaworzenia.

„The Sims 4 od początku stanowiło dla nas fundament, który pozwalał budować i rozwijać nowe treści. Mamy nadzieję, że aktualizacja pozwoli wam cieszyć się czasem dorastania i kreowania więzi między rodzicami a ich pociechami” - wyjaśniają twórcy.

Łatka z małymi dziećmi to także specjalne cechy, „ponad setka” animacji, „dziesiątki” interakcji, a także „cała masa” ubrań i obiektów dla nowych modeli postaci.

EA będzie miało nadzieję na ponowne przyciągnięcie graczy, rozczarowanych nie tylko brakiem tej fazy rozwoju, ale także komunikacji ze strony producenta.

Warto również przypomnieć o dodatku z wampirami, planowanym na 24 stycznia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami