Destiny 2 - dziś przerwa w działaniu serwerów

Kilka godzin bez gry.

Studio Bungie poinformowało, że wyłączy dziś na kilka godzin serwery sieciowej strzelanki Destiny 2, szykując pierwszą w tym roku „konserwację” infrastruktury.

Gracze nie będą mogli logować się począwszy od godziny 16:00 polskiego czasu. Jeśli będziemy w toku rozgrywki, otrzymamy 60 minut na dokończenie aktualnie wykonywanych czynności, zanim tytuł automatycznie nas rozłączy i „wyrzuci” do menu.

1
Ten pan ma dziś wolne

Konserwacja powinna zakończyć się planowo kilka godzin później, o 21:00.

Nie podano, co dokładnie Bungie planuje dzisiaj dodać lub zmienić, lecz deweloperzy zapewniają, że po konserwacji wymagane będzie pobranie łatki 1.1.1.2. Listę zmian i nowości poznamy najpewniej dopiero po opublikowaniu patcha.

Fani ponownie narzekają, że - tradycyjnie - najbardziej ucierpią gracze z Europy, którzy nie będą mogli grać po powrocie do domów z pracy czy szkoły. Warto jednak pamiętać, że Bungie ma siedzibę w Seattle, gdzie podane wyżej czas to standardowe godziny pracy.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Podczas świątecznej przerwy jeden z producentów - Christopher Barrett - ujawnił na Twitterze plany na dalszy rozwój sieciowej strzelanki. Mężczyzna odpowiada właśnie za zespół wspierający tytuł po debiucie, podczas gdy większość pracowników Bungie zajmuje się już całkiem nowymi projektami.

Wśród planowanych zmian deweloper wymienił rozszerzenie puli nagród za zmagania Iron Banner w Tyglu oraz za rywalizację frakcji, a także rozwiązanie problemu z ograniczoną pojemnością skarbca gracza.

W ostatnich tygodniach sporo krytyki zbiera także blokowanie najciekawszych - zdaniem fanów - dodatków kosmetycznych w sklepie Eververse, gdzie dostępne są w ramach transakcji cyfrowych. Barrett zapewnił, że zespół przeprowadzi dokładną analizę tej kwestii.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami