DLC z trybem Survival do Uncharted 4 zadebiutuje w następnym tygodniu

Przetrwanie w grupie.

Deweloperzy ze studia Naughty Dog ujawnili, że bezpłatne rozszerzenie do Uncharted 4: Kres Złodzieja z kooperacyjnym trybem Survival ukaże się w następnym tygodniu.

Dokładnego terminu nadal nie podano, ale najprawdopodobniej dodatek zadebiutuje 14 grudnia. To środa, a tego dnia wydawano wcześniejsze DLC do gry.

01

Natomiast 13 grudnia o godzinie 20:00 czasu polskiego w serwisie Twitch przedstawiciele studia Naughty Dog zorganizują prezentację, podczas której pokażą nowości związane z trybem Survival. Twórcy przedstawią między innymi wprowadzane lokacje i bronie.

Wariant przeznaczony będzie dla maksymalnie trójki graczy, którzy zmierzą się z 50 falami wrogów na 10 różnych mapach. Wśród oponentów znajdą się najemnicy Shoreline.

Przeciwnicy będą zróżnicowani - pojawią się zarówno lekko, jak i ciężkozbrojni, nie zabraknie również snajperów. Wraz z postępami w zabawie, rywale kierowani przez sztuczną inteligencję staną się silniejsi i bardziej agresywni.

Twórcy przygotowują również wyzwania poboczne do wykonania podczas rozgrywki. Zadania mają być różnorodne i polegać będą między innymi na obronie terenu lub odszukaniu wskazanych skarbów.

Ponadto co 10 fal gracze stawią czoła znacznie potężniejszym bossom. W rolach tych ostatnich obsadzono legendarnych piratów - przywódców Libertalii. Warto zaznaczyć, że dysponować mają nadnaturalnymi mocami - przykładowo Adam Baldridge posługiwać ma się umiejętnościami opartymi na ogniu.

Naughty Dog pracuje obecnie także nad samodzielnym rozszerzeniem do Uncharted 4: Kres Złodzieja. W dodatku o podtytule The Lost Legacy wcielimy się w Chloe Frazier.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami