Battlefield 1 otrzymał sporą, jesienną aktualizację

Mnóstwo zmian i poprawek.

Zgodnie z zapowiedziami z października, Battlefield 1 otrzymuje właśnie jesienną aktualizację gry, czyli pierwszą po premierze większą modyfikację balansu rozgrywki.

Po wcześniejszej publikacji na PC i PS4, patch trafił właśnie na Xbox One. Serwery mogą być chwilowo niedostępne. Musimy liczyć się z koniecznością pobrania około 2 GB danych.

Bardzo długą listę poprawek i nowości znaleźć można na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Najważniejsze z modyfikacji to zwiększenie liczby kuponów w trybie Operacji, co powinno pomóc stronie atakującej. Również przejmowanie flag jest teraz szybsze.

Zmian doczekała się mapa Suez w trybie Podbój. Twórcy chcą, by „rozgrywka na niej była bardziej zbalansowana, a rozmiar pola walki lepiej dopasowany”. Flag do przejęcia i obrony jest teraz pięć (zamiast trzech).

Zmniejszono też rozmiar obszaru przejmowania dla dwóch punktów kontrolnych, znajdujących się w zlokalizowanych na mapie wioskach (dawniej A i B). Do tego dodano po jednym pojeździe pancernym w bazie każdej ze stron konfliktu.

1
Nowy układ mapy Suez

Jest też możliwość wynajmowania serwerów, lepsza widoczność gołębi, natychmiastowy dostęp do przycisku wychodzenia z gry, usprawnione wygładzanie krawędzi na konsolach, dalsza optymalizacja pracy procesora, mniej oślepiające słońce na niektórych mapach i wiele, wiele więcej.

Na najbliższe tygodnie zaplanowano jeszcze szereg innych nowości, wśród których wymienić można na przykład popularne serwery Hardcore.

Jak wiemy, w grudniu ukaże się także pierwsza darmowa mapa, Upadek kolosa. Lokacja przenosi akcję nad rzekę Selle we Francji, jesienią 1918 roku. Punktem centralnym jest wrak ogromnego sterowca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami