Call of Duty: Modern Warfare - Ultimatum

W bazie wroga.

Finał etapu Grzechy ojca przynosi konsekwencje. W nowej misji musicie przejąć placówkę wojskową, zanim Zakajew odpali ładunki nuklearne. Zeskakujecie ze spadochronami na terytorium wroga, ale jeden z towarzyszy ląduje nieco dalej. Na początku musicie go odnaleźć. Ruszaj za sojusznikami drogą, zejdź między drzewa po lewej.

Nadjedzie auto, ale gdy przeciwnicy wysiądą, od razu zostaną zlikwidowani przez twoich kompanów. Idźcie dalej wzdłuż drogi, a pojawi się kolejny patrol. Światła ich latarek dostrzeżesz z daleka, od razu możesz zacząć strzelać. Szybko pozbędziecie się wszystkich i pobiegniecie dalej.

Dotrzecie do budynku. W środku idź za kapitanem, który pozbędzie się wroga na parterze. Później idź schodami na piętro i pozbądź się dwóch przeciwników w pokoju, najlepiej skradając się i zachodząc ich od lewej. Poczekaj na kompanów, a potem zbierzcie się z powrotem na parterze. Kapitan otworzy drzwi, wyjdź na zewnątrz.

Po prawej idzie jeden żołnierz, wyeliminuj go strzałem z przytłumionej broni. Podbiegnie kolejny - też go zastrzel. Później idź za towarzyszami. W kolejnym budynku idźcie na piętro. Ustaw się przy drzwiach, które po chwili zostaną wysadzone. Pozbądź się wrogów w pokoju i podejdź do Griggsa, by go uwolnić. Wracaj ze wszystkimi na dół.

Przejdziecie drogą, przed płotem połóż się, gdy zrobią to pozostali, by nie rzucać się w oczy żołnierzom z helikopterów. Wstawaj i idź z grupą. Na polu podejdź do wieży zasilania i w oznaczonych punktach podłóż ładunki, po czym cofnij się i zdetonuj C4. Podejdź do sojuszników.

ULTISCREEN2
Musisz podłożyć ładunki na wieży wysokiego napięcia

Po chwili ruszaj i poczekaj, aż kompan przetnie siatkę, później ruszaj z grupą dalej. Przejdziecie przez wyrwę w murze na teren kolejnej placówki wroga. Tutaj możesz podnieść broń - polecamy snajperkę, możesz wymienić na nią pistolet.

Przejdź przez garaż, a po przeciwnej stronie dziedzińca dostrzeżesz pojawiających się wrogów. Otwórz ogień, tu właśnie przyda się karabin snajperski. Czeka was dłuższa wymiana ognia. Po chwili przylecą śmigłowce z posiłkami wroga - staraj się zestrzelić najemników zjeżdżających po linie.

Uważaj na wrogów na dachach. Korzystaj z budynków, by chronić się przed pociskami. Odrzucaj granaty, korzystaj też z własnych. Nie stój przy samochodach, które jeszcze nie wybuchły. Gdy pozbędziecie się ostatniego wroga, idź dalej za towarzyszami. Wejdziecie po schodach budynku.

Przejdźcie teraz po schodach niżej, w ten sposób przedostaliście się za mur. Zaraz pojawi się helikopter, znowu staraj się strzelać do żołnierzy zjeżdżających na ziemię. Uważaj, na wieży jest wróg z RPG - szybko go pokonaj.

Przedostaniecie się dalej, a na dachu budynku na końcu dziedzińca pojawią się przeciwnicy z wyrzutniami. Skorzystaj ze snajperki, by szybko i skutecznie się ich pozbyć. Uważaj na innych wrogów na podwórzu. Możesz okrążać mniejsze budynki, by obchodzić wrogów dookoła i od boku oraz chować się przed ostrzałem.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Wszyscy na miejscu

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

Pozbądź się przeciwników w budynkach, a pojawią się ostatnie grupy - przyjadą w ciężarówkach. Użyj granatów i postaraj się wysadzić pojazdy. Jeżeli się nie uda, wyeliminuj żołnierzy w tradycyjny sposób, nie będą zbyt trudni do pokonania.

Po wszystkim idź za sojusznikami poza teren bazy. Spotkacie amerykańskich snajperów, a po chwili będziecie świadkami odpalenia rakiet z bombami atomowymi. Misja się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami