Kolejny trailer gry Mafia 3 - spojrzenie na walkę

Skradanie i strzelanie.

Szybkie spojrzenie na oficjalny kanał gry Mafia 3 w serwisie YouTube ujawnia co najmniej szesnaście zwiastunów, ale 2K Games nie próżnuje - kolejny materiał wideo pokazuje walkę.

Trailer kontynuuje motyw przesłuchania, w którym jeden ze świadków opowiada o wyczynach głównego bohatera przed grupą senatorów. Wspomina, jak to Lincoln Clay świetnie radził sobie w dowolnym rodzaju zabijania.

Jest więc skradanie, przemykanie za plecami strażników i ciche ich eliminowanie. Jeśli jednak wymaga tego sytuacja, wykonamy również publiczne i brutalne egzekucje, nawet na środku ulicy.

Do tego spojrzenie na walkę wręcz, także na podziemnym, zapewne nielegalnym ringu. Niektóre misje wykonamy również jako snajper, eliminując cele z bezpieczniej odległości za pomocą karabinu.

Trzecia odsłona zasłużonej serii Mafia przenosi akcję do Nowego Bordeaux - fikcyjnej wersji Nowego Orleanu z 1968 roku. Obywatele żyją śmiercią Martina Luthera Kinga, na ulicach nie brakuje oznak rasizmu, a w radioodbiornikach króluje rock'n'roll.

Głównym bohaterem gry jest Lincoln Clay, Afroamerykanin, weteran wojny w Wietnamie. Zaraz po powrocie do Stanów Zjednoczonych bierze udział w napadzie na bank, który wypada całkiem sprawnie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami