Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w Farming Simulator 17

Od ziarna do plonu.

Studio Giants Software przygotowało pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę w grze Farming Simulator 2017, zmierzającej 25 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

1

Twórcy szykują całą serię podobnych materiałów wideo. Zaczynamy od podstaw, czyli od uprawy roli. Już na początku widać kilka nowości, jak model kobiety, traktor Challenger MT975E oraz kultywator Vaderstad Carrier XL 825.

Następnie grający załącza sporych rozmiarów siewnik Amazone Condor 15001, a emocje sięgają zenitu. Jest też spojrzenie na nowy rodzaj uprawy - słoneczniki.

Do akcji wkracza także samobieżny opryskiwacz New Holland SP.400F, obejmujący całe pole na dwa przejazdy. Do zbioru potrzeba kombajnu - tutaj jest to Massey Ferguson Active S 7347 z przystawką Capello Helianthus 5700.

Dorodne słoneczniki wpadają do przyczepy samowyładowczej Metaltech PP20, ciągniętej przez traktor Fendt 939 Vario. Następnie potężny ciągnik siodłowy z wywrotką Krampe SB 30/60 zawozi rośliny na skup.

Trailer pokazuje, że poza nowym sprzętem, grafika i interfejs w Farming Simulator 2017 nie uległy większym zmianom.

Seria wzbogaci się w tym roku o kolejne pojazdy marek Fendt, Massey Ferguson, Valtra, czy właśnie Challenger. Łącznie licencji na swoje produkty udostępniło 60 firm, co przełoży się na 200 wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych i przeróżnych przystawek.

Co więcej, modyfikacje do gry - popularne na PC - trafią w tej odsłonie również na PlayStation 4 i Xbox One, wzorem Fallout 4. Twórcy przygotowują także mapę (Goldcrest Valley) czy kolejne gatunki zwierząt do hodowania.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami