Batman: Return to Arkham ukaże się dopiero w listopadzie - raport

Najwcześniej.

Opóźnione Batman: Return to Arkham od Warner Bros. zadebiutuje najwcześniej w listopadzie - podają źródła Eurogamera.

1

Zestaw remasterów, zawierający odświeżone wersje Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City na PlayStation 4 oraz Xbox One, miał ukazać się 29 lipca, lecz datę zmieniono na miesiąc przed debiutem.

„Zespół WB Games zdecydował się na przełożenie premiery Batman: Return to Arkham, by dać deweloperom z Virtuous Games więcej czasu na przygotowanie dopracowanych wrażeń” - podano wtedy w komunikacie.

Początkowo sądzono, że premiera odbędzie się we wrześniu, jak sugerował jeden ze sklepów. Takie były jednak wstępne, optymistyczne przewidywania, których też nie uda się zrealizować - wyjaśnia rozmówca Eurogamera.

Dokładne powody opóźnienia nie są znane. Jedną z przyczyn może być jednak krytyka ze strony fanów. Po publikacji porównawczych screenów część graczy przyznała, że oryginały prezentują się lepiej od remasterów.

Co więcej, nowe wydania gier zostaną stworzone na silniku Unreal Engine 4, podczas gdy oryginały powstały na bazie poprzedniej edycji technologii, a to może być wyzwaniem dla deweloperów z chińskiego Virtuous Games.

Wyższa ma być rozdzielczość tekstur, a także jakość modeli postaci. Do tego wszystkie wydane dodatki DLC, choć zabraknie trzeciej gry - Batman: Arkham Origins.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami