Electronic Arts naprawi błąd ze zgraniem w FIFA Ultimate Team

AKTUALIZACJA: Łatka dostępna.

Aktualizacja (13.07.2016): Deweloperzy z EA Sports udostępnili na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 aktualizację gry FIFA 16, która naprawia problem ze „zgraniem” w trybie Ultimate Team.

***

Oryginalna wiadomość (03.07.2016): Przedstawiciele Electronic Arts przyznali, że w trybie Ultimate Team gry FIFA 16 występuje problem z tak zwanym „zgraniem”. Firma obiecuje, że trwają prace nad stosowną aktualizacją.

01
Wersja po prawej - droższa, ale gorsza

Wspomniana statystyka to bonus, który otrzymujemy po dobraniu odpowiednich kopaczy - z tego samego kraju lub klubu. Jeśli jest wysoki, może dać przewagę w trakcie meczu.

Niedawno gracze odkryli jednak, że najdroższe karty z piłkarzami nie uwzględniają zgrania. Powoduje to, że zawodnicy wydają się wolniejsi i mniej zręczni od tańszych i słabszych sportowców, którym cecha (określana też „chemią”) naliczana jest poprawnie.

Innymi słowy - zwykłe karty mają działać poprawnie, ale ich droższe odpowiedniki nie. Dlatego też wiele osób uważa, że wydawanie większej sumy pieniędzy nie ma sensu, bo w zamian otrzymuje się gorszy zespół.

Zobacz: Demo FIFA 17 na PC, PS4 i Xbox One - wszystkie informacje

Sprawę postanowiło zbadać EA Sports. Zajmujący się kontaktem ze społecznością fanów Rob Hodson, we wpisie opublikowanym na oficjalnym forum serii FIFA, przyznał graczom rację. Błąd rzeczywiście istnieje i dotyczy określonych (zapewne kosztujących więcej) kart.

Autorzy podkreślili, że pracują już na odpowiednią łatką do FIFA 16, która powinna naprawić zgranie droższych piłkarzy. Data premiery aktualizacji nie jest znana, ale twórcy obiecują, że zostanie wydana „najszybciej jak to tylko możliwe”.

Podziękowano przy tym graczom, którzy przyczynili się do odkrycia błędu. Sam problem dokładnie przedstawiono w poniższym materiale wideo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami