Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lepsza praca arbitrów i defensywa w aktualizacji FIFA 16

Oraz inne zmiany.

EA wprowadziło szereg zmian do Fify 16, starając się - jak zapewnia wydawca - stworzyć grę „jak najprzyjemniejszą dla wszystkich”. Mowa między innymi o zmianie pracy arbitrów i grze w defensywie.

Fani Chelsea nie mają zbyt wielu powodów do radości

Najnowsza łatka jest już dostępna dla osób grających na PC i powinna wkrótce pojawić się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Jednym z najbardziej krytykowanych elementów produkcji jest chyba właśnie praca sędziów, często odgwizdujących faule „z niczego” czy też przyznających kartki w pozornie losowy sposób.

„Usprawniono systemy fizyki i zasad gry w celu poprawienia jakości decyzji podejmowanych przez arbitrów, w tym przyznawania rzutów karnych” - zapewniają teraz deweloperzy.

Lepiej powinna też zachowywać się formacja defensywna, zwłaszcza przy grze wysokim pressingiem. Poprawiono szybkość występowania zmęczenia u piłkarzy oraz przypadki braku aktywacji automatycznego odbioru, a także usprawniono system ustawiania się.

Do tego drobne zmiany w trybie FIFA Ultimate Team, dotyczące premii do atrybutów piłkarzy w przypadku wysokiego zgrania. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze