Zabicie kowala za pomocą pszczół źródłem gotówki w Wiedźminie 3

Biedny Willis.

Rozszerzenie Krew i Wino nie załatało pewnego interesującego sposobu na szybki zarobek w Wiedźminie 3 - wystarczy wtoczyć do wsi gniazdo pszczół, ale ich gniew skierować na lokalnego kowala. Nic prostszego.

1
Biedny Willis

Jak informuje serwis Kotaku, w celu realizacji planu musimy wrócić się na sam początek przygody, czyli do Białego Sadu. Tam urzęduje kowal imieniem Willis, a gniazdo znajdziemy na drzewie nieopodal.

Za pomocą znaku Aard należy wtoczyć bzyczący obiekt w okolice pechowego krasnoluda i poczekać, aż owady się z nim rozprawią. Gdy zginie, wystarczy pomedytować przez godzinę.

Willis odrodzi się i wróci na swoje miejsce, stojąc obok... zwłok Willisa. Również pszczoły nie znikną, po raz kolejny mordując biednego kowala. Ciało możemy za każdym razem przeszukać, podnosząc niemałą gotówkę - około trzy tysiące koron, nie licząc cennych składników.

Błąd jest znany już od jakiegoś czasu i działa nadal na aktualnej wersji gry - 1.21. Można się jednak spodziewać, że CD Projekt zajmie się sprawą. W poprzednim rozszerzeniu - Serca z Kamienia - gracza odwiedzał nawet poborca podatkowy, prowadzący śledztwo na temat bogacenia się z wykorzystaniem innych błędów, znalezionych przez graczy w podstawowej wersji gry.

Poniżej instruktażowy film od Kotaku:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami