Horizon: Zero Dawn opóźnione - premiera 1 marca 2017 roku

Jest nowy trailer.

Horizon: Zero Dawn ukaże się z kilkumiesięcznym opóźnieniem - premierę wyznaczono na 1 marca 2017 roku. Pierwotne plany zakładały, że gra zadebiutuje przed końcem bieżącego roku.

Na osłodę deweloperzy przygotowali nowy zwiastun.

Trailer prezentuje sylwetkę Aloy z plemienia wyrzutków. Bohaterka wyruszy w podróż po tajemniczym świecie, by poznać jego historię i własną przeszłość.

Akcja osadzona jest w przyszłości, która przypomina czasy prehistoryczne. Ludzkość nie panuje już na Ziemi - rządzą zwierzęta-roboty, przypominające dinozaury.

Horizon to przede wszystkim gra akcji. Aloy zajmie się walką z robotami, ale - jak ujawnia nowy materiał - także z ludźmi, członkami innych plemion. Będzie też zbierać materiały niezbędne do tworzenia przedmiotów i gadżetów.

Tytuł trafi tylko na PlayStation 4. Za produkcję odpowiada zespół Guerilla Games z Amsterdamu - twórcy popularnego cyklu Killzone.

Reklama

Skocz do komentarzy (15)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (15)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami