Ścieżka dźwiękowa na winylu w kolekcjonerskim wydaniu gry Mafia 3

Oraz inne gadżety.

Firma 2K Games ujawniła zawartość kolekcjonerskiego wydania gry Mafia 3, obejmującego między innymi dwie płyty winylowe z muzyką oraz szereg innych gadżetów.

Dwa 180-gramowe krążki to - oddzielnie - oryginalna ścieżka dźwiękowa z gry oraz oficjalny soundtrack Nowego Bordeux, z licencjonowaną muzyką. Usłyszymy między innymi Sama Cooke'a, The Animals i inne gwiazdy z lat 60.

Pomysł na winyle w kolekcjonerce wydaje się stawać tradycją serii - również w Mafii 2 dodawano tego typu płytę z muzyką.

W przypadku wydania kolekcjonerskiego Mafii 3 dostaniemy także przepustkę sezonową z nieokreśloną jeszcze zawartością, album z grafikami, nieśmiertelniki głównego bohatera, podstawki pod szklanki ze sztucznej skóry czy dwie litografie.

Sugerowana cena w Polsce to 499,99 zł (PC) lub 579,99 zł (PlayStation 4, Xbox One).

Gra ukaże się 7 października tego roku. Głównym bohaterem jest Lincoln Clay, czarnoskóry weteran wojny w Wietnamie. Fabuła skoncentruje się na walce postaci z włoską mafią.

Aby uczcić okazję, dzisiaj wieczorem na Steamie rozpocznie się 80-procentowa przecena Mafii 2, z darmowymi dodatkami DLC.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami