CD Projekt jako okres premiery rozszerzenia Krew i Wino do Wiedźmina 3 nadal podaje tylko „pierwszą połowę roku”, lecz wiele wskazuje na to, że nie będziemy musieli czekać do ostatniego dnia czerwca.

1

W najnowszym wywiadzie dla niemieckiego serwisu GameStar na temat dodatku wypowiadali się dwaj deweloperzy polskiego studia, ujawniając kilka interesujących informacji.

Jak podali twórcy, Krew i Wino zadebiutuje najpewniej jeszcze przed targami E3, rozpoczynającymi się 14 czerwca. Warto dodać, że nie jest to jednak oficjalne potwierdzenie wydawcy, a jedynie okres, który „byłby najbardziej sensowny” - jak określili rozmówcy (dzięki, Reddit).

Ci przyznają, że sami nie widzieli jeszcze żadnego trailera dla dodatku, potwierdzając jednocześnie plany na kolejną talię kart do gwinta - Skellige.

Z tym krajem związany jest także inny interesujący szczegół: ogólny rozmiar terenu zwiedzanego w Krew i Wino ma być podobny do wszystkich wysp Skellige, liczonych łącznie.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nie ma planów na odświeżone wersje dwóch pierwszych części serii, ani na Wiedźmina 3 w wersji GOTY ze wszystkimi dodatkami - choć tutaj deweloperzy byli nieco bardziej otwarci na dyskusję w przyszłości.

Akcja Krew i Wino toczy się w bajkowej krainie Toussaint, znajdującej się na północno-wschodnim skraju Nilfgaardu. Pożoga wojny nie dotarła jak dotąd do tych spokojnych terenów, przez co pozostały one malownicze i kuszące swym naturalnym pięknem.

2

Reklama