Seria efektownych scen w nowym zwiastunie Uncharted 4

Ostatni trailer przed premierą.

Sony opublikowało kolejny zwiastun Uncharted 4: Kres Złodzieja, który - zgodnie z wczorajszą zapowiedzią - ma być ostatnim trailerem przed premierą, zaplanowaną na 10 maja.

Trailer to zbiór wyreżyserowanych scen, twórcy zadbali więc o odpowiednio filmowy styl materiału. Zabrakło fragmentów rozgrywki, choć warto przypomnieć, że przerywniki działają na silniku gry.

Zwiastun nie zdradza nowych szczegółów odnośnie historii. Możemy jednak usłyszeć, że gdyby nie Sam Drake, Nathan prawdopodobnie nie zająłby się ponownie poszukiwaniem artefaktów.

Zobacz: Uncharted 4 Recenzja

W czwartej odsłonie cyklu gracze ponownie wcielą się w Nathana Drake'a, któremu tym razem towarzyszyć będzie brat Sam. Bohaterowie wyruszą na poszukiwania zaginionego skarbu pirata Henry'ego Avery'ego.

Podstawowe mechanizmy rozgrywki nie ulegną zmianie. Nie obejdzie się więc bez skakania między półkami skalnymi i innymi platformami, rozwiązywania zagadek oraz walki z przeciwnikami.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami