Wiedźmin 3 - w dodatku Krew i Wino pojawi się nowa talia do gwinta

Z jednostkami ze Skellige.

W czasie panelu dyskusyjnego zorganizowanego w trakcie targów PAX East studio CD Projekt RED ujawniło, że w dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3 znajdzie się kolejna talia do gwinta - Skellige.

01

Deweloperzy zaprezentowali na razie cztery karty, które wejdą w skład zestawu. Pierwszą jest grzyb, zamieniający berserkera (nowa jednostka, której wizerunku nie pokazano) w niedźwiedzia.

Następną jest drakkar - kartonik typu oblężniczego. Trzecią jest Lugos Szalony, który ma posiadać zdolności o charakterze specjalnym.

Ostatnią pokazaną kartą z nowej talii jest Golden Cockerel. Jej przeznaczenie nie jest na razie znane.

W trakcie panelu dyskusyjnego zapytano przedstawicieli CD Projekt RED o możliwość wydania samodzielnej gry poświęconej gwintowi.

W odpowiedzi deweloperzy poprosili publiczność, by wyrazili poparcie dla tego pomysłu - reakcje zgromadzonych nagrano, a filmik obiecano przekazać szefostwu w Warszawie. Niewykluczone, że skłoni ich do stworzenia produkcji o wiedźmińskiej karciance.

Rozszerzenie Krew i Wino przyniesie ze sobą zupełnie nowy obszar - bajkowe Touissant. Szczegóły na temat fabuły nie są na razie znane, ale dodatek powinien zagwarantować około 20 godzin zabawy.

02
Cztery karty z talii Skellige

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami