Wszystkie przyszłe odsłony serii Forza trafią także na PC

Zaczynając od Apex.

Cykl Forza zadebiutuje wkrótce na PC za sprawą darmowej odsłony Forza Motorsport 6: Apex, lecz w przyszłości wszystkie kolejne odsłony będą ukazywały się także na komputerach osobistych.

1

- Idąc w przyszłość, wszystkie nasze gry będą wydawane na Windows 10 i Xboksach - zapewnia dyrektor kreatywny Dan Greenawalt w nowym materiale wideo.

- Uniwersalna platforma Windows to świetna sprawa zarówno dla graczy, jak i dla twórców. Stanie się jeszcze potężniejszym sposobem na dostarczanie wspaniałych wrażeń na urządzeniach z systemem Windows.

W poniższym materiale wideo potwierdzono także, że Forza 6: Apex zadziała na PC w 60 klatkach na sekundę, przy wsparciu dla rozdzielczości do 4K (3840 × 2160).

Tytuł ma być zaprojektowany dla osób po raz pierwszy zapoznających się z tą serią gier wyścigowych. W trybie kariery znajdziemy imprezę „Showcase Tour”, składającą się z dwunastu imprez.

Zasiądziemy za kierownicami 63. modeli samochodów - tych z funkcją Forzavista. Do tego 20 tras w 6 lokacjach: Brands Hatch, Circuit de Spa-Francorchamps, Rio de Janeiro, Sebring International Raceway, Top Gear oraz Yas Marina.

Warto przypomnieć, że zapowiedziano już kolejną odsłonę serii. Tutaj szczegóły są dużo bardziej skąpe. Pierwsze konkrety poznamy na targach E3 w tym roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami